Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Aleks
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Białystok
Offline
#
17940
29.11.2011, 20:41
A Rasiak już z certyfikatem będzie mógł zagrać w najbliższym meczu(Podbeskidzie)
Aleks
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Aleks
Znajdź inne posty napisane przez Aleks