skeba napisał(a):

|
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
|
Sensej napisał(a):

Oj tam, oj tam 3-0 był walkower
|
filemon napisał(a):

Chyba kolego nie śledzisz za bardzo 
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
|
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo
Co do meczu z RTSem. Będzie na pewno ciężki bo nasze gwiazdorki zmęczone będą po czwartku. Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż na chwilkę Maora, no i oczywiście ambitną nieustępliwą walkę. Tylko 3 punkty w takich meczach i do tego u siebie bo inaczej o MP można zapomnieć...