Wyświetl pojedynczy post
PrawdziwośćDlaGry
Senior Member
 
Od: 10.2008
Skąd: z kątowni

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 28.11.2011, 21:48
skeba napisał(a):Wyświetl post
2-1 dla nas. 4 bramkami wygraliśmy z Flotą.
Sensej napisał(a):Wyświetl post
Oj tam, oj tam 3-0 był walkower
filemon napisał(a):Wyświetl post
Chyba kolego nie śledzisz za bardzo
Walkower był. Walkower = 3:0, uprzedzam, gdybyś.. a zresztą, bez złośliwości.
Walkower to był ale z Limanovią. Chyba nie śledzicie za bardzo

Co do meczu z RTSem. Będzie na pewno ciężki bo nasze gwiazdorki zmęczone będą po czwartku. Chciałbym wreszcie zobaczyć chociaż na chwilkę Maora, no i oczywiście ambitną nieustępliwą walkę. Tylko 3 punkty w takich meczach i do tego u siebie bo inaczej o MP można zapomnieć...
PdG.

TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując