Jesli widziales Celebana live i wciaz sadzisz, ze to dobry pilkarz, to juz chyba mowi wszystko. Ale zreszta sie nie dziwie, twoim zdaniem Nakoulma ktory w dwoch ostatnich meczach robil z obroncami co chcial, to slaby pilkarz. Niektorzy tutaj tak naprawde nie maja zero pojecia o pilce a udawaja, ze sa wielkimi ekspertami...
