Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11463
Stary 28.11.2011, 00:00
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
lista mrzonek:

Lewy obrońca - Dudu (Widzew)
Środkowy obrońca - Celeban (Śląsk)
Środkowy/defensywny pomocnik - Petr Jiracek (ViKtoria Pilsen)
Lewy skrzydłowy - Matias Campos (Audax)
Napastnik - Świerczok (Bytom)
Napastnik/prawy skrzydłowy - Eduardo Vargas (Universidad Chile)

i liga "miszczuf" nasza

od razu zaznaczam że nie gram w FM, widziałem tych playerów live
Nie rozumiem u niektorych tej wrecz patologicznej milosci do Celebana. Jakim jest obronca przekonalismy sie w piatek. Iliev robil z niego wiatrak. Gosc starcza co najwyzej na nasza buraczana lige. Po co wiec nam ktos kto chocby w najmniejszym stopniu nie prezentuje poziomu godnego gry pucharach? Widzialem co Celeban robil chocby w dwumeczu Slaska z Dundee. Istny dramat a niektorzy wciaz go sila wpychaja do Wisly. Ciekawe jest tez to, ze skoro ten Celeban taki zajebisty to czemu nie slychac o zaintersowaniu nim np. Legii Amici, Polonii czy jakiegos klubu z zagranicy?

Co wejde do tego watka to widze tu Celebana urastajacego do miana zbawiciela naszej defensywy. Boje sie otworzyc kartonik mleka bo moze wyskoczyc Celeban.
Odpowiedz cytując