-ja123- napisał(a):

|
Uwaga, plotka!!! Osoby będące blisko Lechii informują na twitterze, że dziś Wojciechowski przejął udziały od Kuchara.Czyżby znów w ekstraklasie była Lechia Polonia Gdańsk? Z tego co się orientuję, to nie mozna być właścicielem dwóch klubów piłkarskich, więc dla JW jedyną możliwością jest fuzja...Chybą , że przekaże Polonie swojej małżonce.
|
No dobra ale po .... mu ta Lechia? Że stadion ma fajniejszy i kibicowsko będzie lepiej? Ok to prawda. Sposobu zarządzania jednak chyba nie zmieni, a tutaj jest klucz co do niepowodzeń Polonii. Jeżeli będzie to prawda to współczuje kolegom z Gdańska.