Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24402
Stary 27.11.2011, 17:16
Wczoraj zaraz na początku gali ksw leciał kawałek chyba onara. Kojarzy ktoś tytuł?

David. zdaje się ze tak dzięki!
Ostatnio edytowane przez TSW Fanatyk : 27.11.2011 o godz. 19:27.
I
Odpowiedz cytując