Wyświetl pojedynczy post
whistar
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Od zawsze KRK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#312
Stary 27.11.2011, 00:20
Martinus napisał(a):Wyświetl post
Narazie Moskal ma poklask pokemonów i miano wybawcy po nieudolnym i narcystycznym "pięknym Robercie" Ale to oczywiście jest do czasu - gdy coś pójdzie nie tak znowu zacznie się narzekanie a jedyne wyjście z tej sytuacji Forumowicze znajdą w zmianie trenera.Wtedy naturalnie zaczną się pojawiac sztandarowe kandydatury polskich magików typu Fornalik czy Urban.Nie martwcie się - karuzela będzie się kręcic
Mecz wygrany co oczywiście cieszy, niemniej mojej rezerwy co do osoby Moskala jako pierwszego trenera nie zmienił.Czas wszystko zweryfikuje.
Nie wiem ....a co bierzesz chłopie ale daj na priw namiar na swojego dealera. właśnie słucham na L+ jak wspaniale gra Legia chociaż| nie przekłada si to na wynik. Większość z was ma źle w głowach
To nie tak, że nie wiem
To nie tak, że nie umiem
To nie tak, że nie pamiętam

Po prostu mi się k.... NIE CHCE !!!
Odpowiedz cytując