Martinus napisał(a):

Narazie Moskal ma poklask pokemonów i miano wybawcy po nieudolnym i narcystycznym "pięknym Robercie" Ale to oczywiście jest do czasu - gdy coś pójdzie nie tak znowu zacznie się narzekanie a jedyne wyjście z tej sytuacji Forumowicze znajdą w zmianie trenera.Wtedy naturalnie zaczną się pojawiac sztandarowe kandydatury polskich magików typu Fornalik czy Urban.Nie martwcie się - karuzela będzie się kręcic 
Mecz wygrany co oczywiście cieszy, niemniej mojej rezerwy co do osoby Moskala jako pierwszego trenera nie zmienił.Czas wszystko zweryfikuje.
|
Nie wiem ....a co bierzesz chłopie ale daj na priw namiar na swojego dealera. właśnie słucham na L+ jak wspaniale gra Legia chociaż| nie przekłada si to na wynik. Większość z was ma źle w głowach