Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17802
Stary 26.11.2011, 21:58
HanysKce napisał(a):Wyświetl post
Dziś Legia pokazała, że nie jest zespołem gotowym na zdobycie MP 2012.
Wczoraj Śląsk...

Na mistrzostwo zasługuje tylko Wisła, lub ewentualnie Leh.
Nie Amica Nie Legia nie inny klub w Polsce , TYLKO WISŁA ZASŁUGUJE NA MISTRZOSTWO POLSKI nikt inny w Polsce.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując