HanysKce napisał(a):

Dziś Legia pokazała, że nie jest zespołem gotowym na zdobycie MP 2012.
Wczoraj Śląsk...
Na mistrzostwo zasługuje tylko Wisła, lub ewentualnie Leh.
|
Nie Amica Nie Legia nie inny klub w Polsce , TYLKO WISŁA ZASŁUGUJE NA MISTRZOSTWO POLSKI nikt inny w Polsce.