Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
Od: 02.2009
Offline
#
17796
26.11.2011, 21:30
Dziś Legia pokazała, że nie jest zespołem gotowym na zdobycie MP 2012.
Wczoraj Śląsk...
Na mistrzostwo zasługuje tylko Wisła, lub ewentualnie Leh.
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
HanysKce
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do HanysKce
Znajdź inne posty napisane przez HanysKce