Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 26.11.2011, 14:14
willow napisał(a):Wyświetl post
Po wczorajszym meczu nasunęło mi się kilka wniosków, z których jeden jest szczególnie ważny.
Ta drużyna ma potencjał wystarczający do zdobycia MP i może grać znacznie lepiej.
Musi być inaczej ustawiona, zawodnicy muszą być lepiej zmotywowani i muszą wiedzieć, co, jak i z kim mają grać.

Tym samym zarzut, że mamy I-ligowy skład i sam Guardiola by nie pomógł, uważam za kompletnie nie trafiony.
Czy Kazek sobie poradzi? Nie wiem. Ale wiem, że dobry trener zrobiłby z tych chłopaków na prawdę ciekawą drużynę.

Wiadomo, wzmocnienia zawsze by się przydały, ale tutaj zgadzam się ze Stanem - wystarczy dwóch klasowych zawodników w zimie, szczególnie na pozycję lewego obrońcy.

P.S. Dziwne kwiatki wychodzą na jaw od czasu odejścia Maaskanta. Jak choćby to, że bardzo mało czasu poświęcał na taktykę... Wszak on miał być tym, który zaszczepi w nas holenderską myśl szkoleniową.
Dokładnie Willow.
Ale niestety mamy tu takich Framatów, Wolfich itp , bezgranicznie zapatrzonych w "styl Roberta".
Wszyscy jedank wiemy ze czasami miłość jest ślepa.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 26.11.2011 o godz. 14:17.
Odpowiedz cytując