|
Po wczorajszym meczu nasunęło mi się kilka wniosków, z których jeden jest szczególnie ważny.
Ta drużyna ma potencjał wystarczający do zdobycia MP i może grać znacznie lepiej.
Musi być inaczej ustawiona, zawodnicy muszą być lepiej zmotywowani i muszą wiedzieć, co, jak i z kim mają grać.
Tym samym zarzut, że mamy I-ligowy skład i sam Guardiola by nie pomógł, uważam za kompletnie nie trafiony.
Czy Kazek sobie poradzi? Nie wiem. Ale wiem, że dobry trener zrobiłby z tych chłopaków na prawdę ciekawą drużynę.
Wiadomo, wzmocnienia zawsze by się przydały, ale tutaj zgadzam się ze Stanem - wystarczy dwóch klasowych zawodników w zimie, szczególnie na pozycję lewego obrońcy.
P.S. Dziwne kwiatki wychodzą na jaw od czasu odejścia Maaskanta. Jak choćby to, że bardzo mało czasu poświęcał na taktykę... Wszak on miał być tym, który zaszczepi w nas holenderską myśl szkoleniową.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński
"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
|