Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#172
Stary 25.11.2011, 22:41
thechris napisał(a):Wyświetl post
Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.
Jesteś ładną dziewczyną, thechris....
ale na tym forum to Ty lepiej czytaj, zamiast pisać.
;-)

najbardziej podobała mi się pod koniec spotkania mina Oresta (tak... Oresta, a nie Lenczyka, trochę mu poorestuję)
wściekłość, niedowierzanie, bezradność...
Śląsk to bracia, Orest to sklerotyczny bęcwał (to za wszystkie jego wypowiedzi przeciw Wiśle kiedy trenował sąsiadkę zza Bloń).
Słusznie pisalem na poczatku tego wątku: życzę dobrze Śląskowi, więc niech szukają trenera z prawdziwego zdarzenia a nie strażaka Oresta.
Tyle moich wolfizmów na dzień dzisiejszy.
Ostatnio edytowane przez FraMat : 25.11.2011 o godz. 22:45.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując