Wyświetl pojedynczy post
Glova91
Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#158
Stary 25.11.2011, 22:30
arti napisał(a):Wyświetl post
Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB, Żabole - po co nam to było...
Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.
Odpowiedz cytując