arti napisał(a):

Brawo Kaziu, brawo kopacze.
Lechia,BB, Żabole - po co nam to było...
Teraz musimy tłuc wszystkich jak leci... kto następny do sklepania?
|
Rownie dobrze za tydzien mozemy zagrac piach jak tydzien temu i przegramy....wiec nie ma sie co podniecac.
Po meczu z amica tez byl huraoptymizm.
Wygralismy, zagralismy poprawnie, pomimo bledow w obronie i tyle.