|
Wreszcie Wisła zagrała tak że dało się to oglądać. Wrewszcie zawodnicy mieli jakis pomysł jak wspólnie zrobić jakąś akcje. Brawo Kazek !
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
|