Wyświetl pojedynczy post
Alov
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: Wola D.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 25.11.2011, 22:30
Wreszcie Wisła zagrała tak że dało się to oglądać. Wrewszcie zawodnicy mieli jakis pomysł jak wspólnie zrobić jakąś akcje. Brawo Kazek !
Po tym jak Wisełka ligi nie wygrała, tak ją to wkurzyło że Polskę zalała
Odtąd cała Polska będzie się modliła, by Wisełka zawsze Mistrzem Polski była
Odpowiedz cytując