Mamy zwycięstwo na pohybel naszym żałosnym płaczkom !
thechris napisał(a):

Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.
PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...
|
Hahahahaha ! Bez komentarza.