Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#148
Stary 25.11.2011, 22:24
Mamy zwycięstwo na pohybel naszym żałosnym płaczkom !

thechris napisał(a):Wyświetl post
Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.

PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...
Hahahahaha ! Bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.11.2011 o godz. 22:29.
Odpowiedz cytując