Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20239
Stary 25.11.2011, 19:43
Tak trochę odbiegając od tematu... Pisał ktoś już do klubu w sprawie brudnych kzresełek?
Wstyd panie Basałaj. Krzesełka brudne jakby od oddania trybuny nie były czyszczone (C).
Tak chcą przyciągnąć nowych kibiców? Jak oni nawet kzresełek nie potrafią wyczyścić.
Wszystko musi zrobic za Was kibic? Przyprowadzić znajomego, kupić chusteczki...
Nie dbacie o kibica to jest najprostszy przykład.

Zmęczony jestem w przerwie, stąd taka dygresja, chciałbym się oprzeć na 15 minut. Ale niech małpki sobie skacza w młynie im krzesełka czyste nie są potrzebne....

Napisze w tej sprawie do klubu.

Kibol z sektora C.
Odpowiedz cytując