Mistal napisał(a):

Heh
to chyba kazdy juz wie ze Cracovia gra w Ekstraklasie przez korupcyjne zwiazki z PZPN .
Wogole jak widze co sie teraz dzieje ,widze Late i jego zalosne usmieszki ,Kręcine -spasionego pijaka ktorego nawet samolotu wyjebali ,i cala reszte tego betonu to nic tylko wpuscic na to ich zgromadzenie jakiego Arabskiego przyjaciela z teczką.Bo oni sami nie odejda,za nic w tym swiecie.Jedyne pocieszenie to to ze Lato to totalny kretyn i daje sie im tak wpuszczac.