Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17757
Stary 25.11.2011, 19:20
Mistal napisał(a):Wyświetl post
o PZPN, i o żydkach i ich cudownych utrzymaniach.

http://deplus.pl/news.php?readmore=20


Heh

to chyba kazdy juz wie ze Cracovia gra w Ekstraklasie przez korupcyjne zwiazki z PZPN .

Wogole jak widze co sie teraz dzieje ,widze Late i jego zalosne usmieszki ,Kręcine -spasionego pijaka ktorego nawet samolotu wyjebali ,i cala reszte tego betonu to nic tylko wpuscic na to ich zgromadzenie jakiego Arabskiego przyjaciela z teczką.Bo oni sami nie odejda,za nic w tym swiecie.Jedyne pocieszenie to to ze Lato to totalny kretyn i daje sie im tak wpuszczac.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 25.11.2011 o godz. 19:26.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując