Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 25.11.2011, 18:45
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Hah jedziemy tak jak na skazanie,z nozem na gardle.

Zobaczymy jak nasi zagraja,moze jak w Poznaniu?badzmy dobrej mysli.
W Poznaniu nie Wisła grała tylko Lech stał. Stojący zespół ograłby każdy, nawet tak nieruchawy team jak Wisła. Chociaż w pierwszych 15 minutach Lech mógł strzelić Wiśle ze cztery gole. Potem Wisła miała z pięć okazji na gola. W każdym razie to był najdziwniejszy mecz Wisły w tym sezonie i wcale nie był dobry w naszym wykonaniu. Wspomniany pierwszy kwadrans był chyba najgorszy ze wszystkich meczy. Później nieskuteczność przy mega biernej postawie obrony Lecha... porażająca. Śląsk na pewno nie zagra tak żenująco jak Lech między 20 a 80 minutą.

Do Wrocławia jedziemy trochę jak na Apoel. Głodni sukcesu Wrocławianie, jeszcze bardziej głodni kibice... i Wisła, która nie radzi sobie nawet z najmniejszą presją. Obstawiam gładkie 3:0.

PS. Ale byłby obciach jak skończymy rundę 1pkt nad Podbeskidziem...
Ostatnio edytowane przez thechris : 25.11.2011 o godz. 19:13.
Odpowiedz cytując