Marcin_fan napisał(a):

|
Błąd. Obecnie ma 5 pkt straty do Śląska.
|
Taa... futbolowy ekspert o 7 boleści.
No cóż, czeka nas pasjonująca walka o 3. miejsce na koniec ligi. Z jednej strony: <zieeeew> a z drugiej: kurczę... oby tak było bo jeszcze kilka porażek i 3. miejsce nam odjedzie jak odjechało MP.