Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#67
Stary 23.11.2011, 20:37
Marcin_fan napisał(a):Wyświetl post
Błąd. Obecnie ma 5 pkt straty do Śląska.
Taa... futbolowy ekspert o 7 boleści.

No cóż, czeka nas pasjonująca walka o 3. miejsce na koniec ligi. Z jednej strony: <zieeeew> a z drugiej: kurczę... oby tak było bo jeszcze kilka porażek i 3. miejsce nam odjedzie jak odjechało MP.
Ostatnio edytowane przez thechris : 23.11.2011 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując