Wyświetl pojedynczy post
Jazon
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8194
Stary 22.11.2011, 09:52
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Mimo porazki widać ze druzyna ma potencjał, tylko trzeba konkretnego fachowca który to poukłada.
Chłopie, gdzie ty tu widzisz potencjał? Ja widzę piłkarzy, którzy wcale nie są lepsi od tych, którzy grają w innych klubach ekstraklasy. Póki Melikson z Małeckim się kurują, nie mamy absolutnie żadnych atutów, nikogo kto zrobiłby różnicę, kto potrafiłby lepiej przyjąć, kiwnąć i uderzyć niż cała masa ekstraklasowych czy nawet 1-ligowych grajków.
Odpowiedz cytując