Dariook napisał(a):

|
Mimo porazki widać ze druzyna ma potencjał, tylko trzeba konkretnego fachowca który to poukłada.
|
Chłopie, gdzie ty tu widzisz potencjał? Ja widzę piłkarzy, którzy wcale nie są lepsi od tych, którzy grają w innych klubach ekstraklasy. Póki Melikson z Małeckim się kurują, nie mamy absolutnie żadnych atutów, nikogo kto zrobiłby różnicę, kto potrafiłby lepiej przyjąć, kiwnąć i uderzyć niż cała masa ekstraklasowych czy nawet 1-ligowych grajków.