Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#329
Stary 22.11.2011, 01:22
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie.
Poza tym można założyc, że gdyby wczoraj zagrali w wysokioej formie Mały, Maor, Sobol i Wilk i wygralibyśmy ten mecz nikt by nawet nie wspomniał, o piwie nawarzonym przez Maaskanta.
Gramy tym, co mamy, a jesli CAŁA LINIA SRODKOWA (Sobol, Wilk, Maor), i POŁOWA ATAKU (Mały, Genkov) jest kontuzjowana albo nie może wyjśc na boisko to najeżdżanie po takim meczu na Maaskanta jest objawem dużej niedojrzałości i frustracji.
Ale na tym forum nienormalność jest normą.

Słabe wyniki to nie wina Maaskanta. To wina zarządu, że nie potrafił ściągnąć wartościowych zmienników dla wymienionych wyżej piłkarzy. Bo za takich nie można uznać ani Garguly, ani Jirsaka, ani Bruda.
Nadal podtrzymuje tezę, że zwolnienie Maaskanta było kolosalnym błędem wywołanym niezdrowymi emocjami i oczekiwaniami ponad stan. W organizacji gry wszystko szło w dobrym kierunku. Zima należalo wymienić dwa, trzy ogniwa (zgodnie z oczekiwaniami Maaskanta i Stana) i kolejne dwa, trzy latem. A tak to cały rok pracy Roberta poszedł na marne. Mamy kolejną rewolucję, ktora niczego nie daje a tylko cofa nas w rozwoju.

Nadal jestem w żałobie nie po Maaskancie, ale po odejściu zdrowego rozumu z Wisły.
A skąd ty to wiesz ze jak by oni grali to byśmy wygrali? Podaj zródło dla podparcia tej tezy. Prosze.

To sam Maaskant nas zapewniał ze ma dwie równe jedenastki, to co sie dziwisz frustracji? kłamstewek nie dostrzegasz?

Tak tak , słabe wyniki to nie wina Maaskanta tylko zarządu? Ale mistrzostwo to już nie zasługa zarządu tylko Maaskanta...hehe

Nie dostrzegasz ze BC wymienił już jedno słabe ogniwo, Roberta.


Tak masz racje, cały rok pracy Roberto poszedł na marne. Wisła zmarnowała rok czasu, cofając się w rozwoju. Dobrze ze mu tych 3 ogniw nie wymienili, chłopaki by sie zgrywali do 2015 roku.

A u mnie strzelają korki od szampana. Wkoncu ktoś w Wiśle poszedł po rozum do głowy, przerwał tą holenderska kpine z Kochanego Klubu.
Nie załamuj rąk, świat jeszcze bedzie kolorowy. No chyba ze Kazek zostanie do konca sezonu,

Ps:
Framat nie martw sie , Roberto mówił ze bedzie trenował Chelsea niedługo.
Chyba ze nie sprostają wymaganiom finansowym to trafi do Polonii. Na 2 tygodnie hehe
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.11.2011 o godz. 01:27.
Odpowiedz cytując