Wyświetl pojedynczy post
anthony09
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#316
Stary 21.11.2011, 15:08
Kurz napisał(a):Wyświetl post
Obejrzyj sobie mecze sprzed Maaskanta, najlepiej z wiosny 2010, jeszcze z Marcelo i Głową. Zobaczysz wtedy dokładnie tak samo słabą Wisłę, jak teraz.
Nie ulega wątpliwości że w ostatnich latach przeistoczyliśmy się w ligowego przeciętniaka, a wygraliśmy ligę dzięki szczęściu w ciułaniu punkcików i poprzez jedną, dwie indywidualności. Wcześniej Kuba, Brożek, Marcelo, teraz Melikson. Brak tych zawodników oznaczał wielkie kłopoty ale nigdy nie było tak, że jeden zawodnik odpowiadał za cały sezon !! Gdy Brożek był kontuzjowany to strzelał cały zespół, ale teraz doszliśmy do sytuacji że nikt nie strzela w tym sezonie!

Bilans bramkowy 14-12 po 14 kolejkach jest dramatem, z czego gdyby nie Biton mielibyśmy z 5 bramek!!

Styl gry, rozgrywanie akcji, atak pozycyjny, wymienność pozycji, gra na jeden kontakt... tragedia!

Jeżeli nie powróci Melikson to możliwe, że derby rozegramy w przyszłym sezonie pod szyldem I ligi

FraMat napisał(a):Wyświetl post
Słabe wyniki to nie wina Maaskanta. To wina zarządu, że nie potrafił ściągnąć wartościowych zmienników dla wymienionych wyżej piłkarzy. Bo za takich nie można uznać ani Garguly, ani Jirsaka, ani Bruda.
Nadal podtrzymuje tezę, że zwolnienie Maaskanta było kolosalnym błędem wywołanym niezdrowymi emocjami i oczekiwaniami ponad stan. W organizacji gry wszystko szło w dobrym kierunku. Zima należalo wymienić dwa, trzy ogniwa (zgodnie z oczekiwaniami Maaskanta i Stana) i kolejne dwa, trzy latem. A tak to cały rok pracy Roberta poszedł na marne. Mamy kolejną rewolucję, ktora niczego nie daje a tylko cofa nas w rozwoju.

Nadal jestem w żałobie nie po Maaskancie, ale po odejściu zdrowego rozumu z Wisły.
Po części się z tym zgodzę, ale Maaskant według mnie sam się załatwił błędnym posunięciem z początku sezonu gdzie nie dał piłkarzom wolnego, wyglądamy słabo kondycyjnie, a to że w tym klubie gra jeszcze Kirm, Jaliens, Lamey dużo mówi o samym klubie. Widać już było po ostatnim sezonie, że Kirm strzela bramki tylko dzięki szczęściu jak teraz Biton. Brakuje w naszym zespole ludzi z jajami, Paljic, Nunez, Garguła ich nie mają a sam Iliev nie daje rady. Popatrzcie że jemu nikt nie pomagał, wszyscy stali ale nikt nie chciał piłki dostać
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 21.11.2011 o godz. 15:17.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków
S.A.
Arek Głowacki
za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski
za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
Odpowiedz cytując