|
Senior Member
Offline
|
#245

20.11.2011, 21:47
|
MłodyAleByku napisał(a): 
|
Mam pytanie, czemu skandowaliśmy "Marcin Baszczyński" który jest w klubie, który na większości meczach śpiewa, że to nasza sąsiadka tu rządzi.. Może jestem niedoinformowany.
|
grał kiedyś na R22
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
|
|