Wyświetl pojedynczy post
HanysKce
Senior Member
 
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#245
Stary 20.11.2011, 21:47
MłodyAleByku napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie, czemu skandowaliśmy "Marcin Baszczyński" który jest w klubie, który na większości meczach śpiewa, że to nasza sąsiadka tu rządzi.. Może jestem niedoinformowany.
grał kiedyś na R22
fochy to Ty sobie u siebie strzelaj !
Odpowiedz cytując