Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#243
Stary 20.11.2011, 21:44
Mam pytanie, czemu skandowaliśmy "Marcin Baszczyński" który jest w klubie, który na większości meczach śpiewa, że to nasza sąsiadka tu rządzi.. Może jestem niedoinformowany.
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
Odpowiedz cytując