Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
MłodyAleByku
Member
Od: 07.2011
Offline
#
243
20.11.2011, 21:44
Mam pytanie, czemu skandowaliśmy "Marcin Baszczyński" który jest w klubie, który na większości meczach śpiewa, że to nasza sąsiadka tu rządzi.. Może jestem niedoinformowany.
Brzydzimy się przemocą,
nieaktualne nocą.
MłodyAleByku
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MłodyAleByku
Znajdź inne posty napisane przez MłodyAleByku