Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8182
Stary 20.11.2011, 21:25
Mimo porazki widać ze druzyna ma potencjał, tylko trzeba konkretnego fachowca który to poukłada.
Z całym szacunkiem dla Moskala, ale od Maaskanta to wiele sie nie rózni. Raz w plecy, raz wygrana, taka bedzie jedo kariera.
Jednak dzieki niemu mogliśmy się przekonać w jakiej dupie był Maaskant, jaki z niego marny trener.
Kilka przetasowań zrobiło różnice. Nie chodzi mi o róznice w jakości bo takiej nie było tylko w pomysle na gre.

Własnie zwykła rotacją Moskal osiągnoł wyższy level niz Maaskant. Dzisaj mogliśmy się przekonać ze gra 7 defensywnymi zawodnikami była błedem. Ten idiotyzm tylko pogłebiał rozkład druzyny.
Brak wiary w umiejętności bloku defensywnyego stało sie jego obsesją. Skupienie sie na murowaniu i strach przed utratą bramki, spowodowało olbrzymie upośledzenie ofensywy.,
Dzisiaj było to doskonale widać.
Odpowiedz cytując