Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
opt
Member
Od: 11.2010
Offline
#
230
20.11.2011, 20:56
adam_09
napisał(a):
jakie to transparenty dzisiaj wisiały na stadionie oprócz : You didn`t lose a match, you lose holy war ?
"Napinaliście się jak struna... 70 minuta i pełna trybuna!"
NIE POKAZUJCIE NAS W TV DLA WAS MY JESTEŚMY ŹLI
opt
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do opt
Znajdź inne posty napisane przez opt