FraMat napisał(a):

Dlaczego jak przed meczem z Wisłą do Cracovii przychodzi nowy trener to nastepuje tam mobilizacja?
Dlaczego jak przed meczem z Wisłą do Śląska przychodzi Lenczyk to nastepuje tam mobilizacja?
Dlaczego nigdy nie ma mobilzacji w takim przypadku w Wisle?
|
Nieprawda. Przyszła bałkanska przybłeda za Dana i ogralismy greckich pasterzy.
