qchar90 napisał(a):

FraMat, wiekszosc mysli ze jak przyjdzie nowy trener to bedzie swietnie, od razu bedzie piekny styl i zwyciestwa
tylko wiekszosc kibicow jest nie cierpliwa,oni juz chca sukcesow, stylu
tylko nie wazny jaki trener zaliczy kilka wpadek, to kibice chca jego glowy, w Wisle trener nie moze dlugo pracowac
|
Dlaczego jak przed meczem z Wisłą do Cracovii przychodzi nowy trener to nastepuje tam mobilizacja?
Dlaczego jak przed meczem z Wisłą do Śląska przychodzi Lenczyk to nastepuje tam mobilizacja?
Dlaczego nigdy nie ma mobilzacji w takim przypadku w Wisle?