Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#179
Stary 20.11.2011, 19:14
To już jest koniec walki o mistrza dla nas w tym sezonie nie ma sie co łudzić na dogonienie Sląska czy Legii oni grają dla nas futbol z innej galaktyki nasi piłkarze grają jak panienki a najlepszym przykładem dzisiejsza strata bramki i super zachowanie Jirsaka i Jovanovica.
Czekam teraz aż w koncu klub wyciągnie jakieś konsekwencje wobec piłkarzy przecież za co oni do cholery dostają kase Panie Bogusławie pora coś z tym zrobić !!
Odpowiedz cytując