Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#177
Stary 20.11.2011, 19:13
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .
To prowokacja czy Liverpool z Wisłą ci sie pomylił ?
Odpowiedz cytując