Temat
:
[14 kolejka] Wisła Kraków - Górnik Zabrze, 20 listopada, niedziela 17:00
Wyświetl pojedynczy post
rps16
Member
Od: 07.2011
Offline
#
177
20.11.2011, 19:13
qqq_b
napisał(a):
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .
To prowokacja czy Liverpool z Wisłą ci sie pomylił ?
rps16
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rps16
Znajdź inne posty napisane przez rps16