Wyświetl pojedynczy post
qqq_b
Banita
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#171
Stary 20.11.2011, 19:08
Mecz byl dobry. Nie rozumiem o co wam chodzi. Wynik slaby ale gra b.dobra. Potrzeba czasu dla trenera. Wisla powinna wygrac. Zadecydowala 1 akcja gornika w II polowie. Pech .
Odpowiedz cytując