Wyświetl pojedynczy post
LanceTS
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24342
Stary 20.11.2011, 14:07
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Cześć! Mam dwa pytania:
1. Bolą mnie mięśnie ud. W obu nogach, w tych samych miejscach. Na zakwasy mi to nie wygląda, bo chociaż byłem w poniedziałek pograć w piłkę, to problem się zaczął dopiero w piątek rano. Szukałem u wujka gógla, ale nic konkretnego nie znalazłem. Miał ktoś podobnie? Zastanawiam się nad niedoborem magnezu, jak sądzicie?

2. Szukam jakiegoś programu (coś na wzór Bearshare'a) albo strony, skąd można ściągnąć pojedyncze utwory muzyczne, korzysta ktoś z czegoś takiego jeszcze?

Pozdrawiam.
Od 2. http://mp3.teledyski.info/
Odpowiedz cytując