Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24340
Stary 20.11.2011, 09:10
Krzysiek napisał(a):Wyświetl post
Cześć! Mam dwa pytania:
1. Bolą mnie mięśnie ud. W obu nogach, w tych samych miejscach. Na zakwasy mi to nie wygląda, bo chociaż byłem w poniedziałek pograć w piłkę, to problem się zaczął dopiero w piątek rano. Szukałem u wujka gógla, ale nic konkretnego nie znalazłem. Miał ktoś podobnie? Zastanawiam się nad niedoborem magnezu, jak sądzicie?

2. Szukam jakiegoś programu (coś na wzór Bearshare'a) albo strony, skąd można ściągnąć pojedyncze utwory muzyczne, korzysta ktoś z czegoś takiego jeszcze?

Pozdrawiam.
1. W których miejscach dokładnie? Jak bolą w tych samych miejscach to poważny uraz raczej mało prawdopodobny, ale napisz coś więcej.

2. ja ciągnę z rapidshare, ewentualnie na PEB są olinkowne praktycznie wszystkie interesujące rzeczy
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując