|
Cześć! Mam dwa pytania:
1. Bolą mnie mięśnie ud. W obu nogach, w tych samych miejscach. Na zakwasy mi to nie wygląda, bo chociaż byłem w poniedziałek pograć w piłkę, to problem się zaczął dopiero w piątek rano. Szukałem u wujka gógla, ale nic konkretnego nie znalazłem. Miał ktoś podobnie? Zastanawiam się nad niedoborem magnezu, jak sądzicie?
2. Szukam jakiegoś programu (coś na wzór Bearshare'a) albo strony, skąd można ściągnąć pojedyncze utwory muzyczne, korzysta ktoś z czegoś takiego jeszcze?
Pozdrawiam.
 I w każdej chwili, czy dobrej czy złej, będę kochał WISEŁKĘ na pewno to wiem!
Znów przyjdzie wiosna i lepsze czasy, powróci nasza Wisełka na czoło ekstraklasy!
|