wiślak 86 napisał(a):

To od tego są ankiety anonimowe aby zwrócić uwagę na pewne rzeczy. a jeżeli takich komentarzy będzie więcej to dziekan sam wyciągnie wnioski.
PS. dziekan nigdy nie będzie obiektywny bo nie będzie srał pod siebie! za rok dwa wybory i co wtedy?
|
Nie będzie obiektywny ale skoro nie ma niczego na piśmie to nie ma czego się obawiać. Wszystko zalezy od tego jaki dziekan jest i jaki ma kontakt ze studentami. Pozatym są różni dziekani i prodziekani i można zawsze pogadać z tym najbardziej dostępnym.
A co do ankiet to nie na każdej uczelni i nie na każdym kierunku są wypełniane.