Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24321
Stary 19.11.2011, 18:02
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
To od tego są ankiety anonimowe aby zwrócić uwagę na pewne rzeczy. a jeżeli takich komentarzy będzie więcej to dziekan sam wyciągnie wnioski.

PS. dziekan nigdy nie będzie obiektywny bo nie będzie srał pod siebie! za rok dwa wybory i co wtedy?
Nie będzie obiektywny ale skoro nie ma niczego na piśmie to nie ma czego się obawiać. Wszystko zalezy od tego jaki dziekan jest i jaki ma kontakt ze studentami. Pozatym są różni dziekani i prodziekani i można zawsze pogadać z tym najbardziej dostępnym.

A co do ankiet to nie na każdej uczelni i nie na każdym kierunku są wypełniane.
Odpowiedz cytując