Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15565
Stary 19.11.2011, 08:18
fialo napisał(a):Wyświetl post
Czy ja tylko mam takie 'szczęście', że zawsze kiedy jestem w Bonarce spotykam piłkarzy Wisły ?

Dziś padło na czwóreczkę Jovanić, Jovanović, Bunoza i.... Lamey.

Pogadałem sobie chwilę z Marko, m.in o derbach. I widać, ze chłopak to przeżywa, kiedy mu powiedziałem że to był najważniejszy mecz w sezonie dla nas spuścił wzrok i obiecał mi, że wygrają na wiosnę. Pozytywny człowiek, da się z nim pogadać. Mam nadzieję, że będzie jednym z filarów nowej drużyny, bo charakter ma.
W jakim języku z nim rozmawiałeś ? Po Polsku, angielsku czy takie przemieszanie tego i tego ?
Odpowiedz cytując