Pawlolek napisał(a):

Tak i to sporo. Karnetowców rośnie o 400-500 na sezon, a po paru latach średnia frewkencja w sezonie przekracza mi 29 tysięcy osób na mecz.
Stadion wykupiłem od miasta, ale rozbudować nie chcą.
|
Może tego cuda nie można już rozbudować
