Lupo napisał(a):

Mam bilety RYANAIR'a na przelot do Anglii i z powrotem, niestety nie mogę lecieć. Odprawa online już zrobiona... czy jest jakaś szansa na chociaż częściowy zwrot kasy Warto jechać na lotnisko i do tego ich okienka podejść? <chyba kiedyś było na Balicach>
|
w ryanairze nawet bez odprawy on line masz pozamiatane. Nie można też zmienić nazwiska ani dodać bagażu.