Wyświetl pojedynczy post
alterego
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24297
Stary 17.11.2011, 21:32
Lupo napisał(a):Wyświetl post
Mam bilety RYANAIR'a na przelot do Anglii i z powrotem, niestety nie mogę lecieć. Odprawa online już zrobiona... czy jest jakaś szansa na chociaż częściowy zwrot kasy Warto jechać na lotnisko i do tego ich okienka podejść? <chyba kiedyś było na Balicach>
w ryanairze nawet bez odprawy on line masz pozamiatane. Nie można też zmienić nazwiska ani dodać bagażu.
Odpowiedz cytując