Mam bilety RYANAIR'a na przelot do Anglii i z powrotem, niestety nie mogę lecieć. Odprawa online już zrobiona... czy jest jakaś szansa na chociaż częściowy zwrot kasy

Warto jechać na lotnisko i do tego ich okienka podejść? <chyba kiedyś było na Balicach>