Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#335
Stary 17.11.2011, 11:52
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Czy kiedy zatrudniali Maaskanta też mówiłeś, że "kwestie trenerskie" w jego wykonaniu są wątpliwe?

Czym, patrząc pod kątem osiągnięć trenerskich, błysnął Guardiola, zanim objął pierwszą drużynę Barcelony? Piszesz, że nie ten kaliber. Co w takim razie zrobił Guardiola?

Odpowiem, żebyś nie musiał szukać - nic nie zrobił, nic nie osiągnął. Trenował rezerwy Barcelony. Tyle.

Niesamowicie mnie W....IA to podejście do Moskala co poniektórych. Pieprzenie dla pieprzenia, byle jego wartość dewaluować. Wierzcie w niego, dajcie mu tyle czasu, ile dostał Maaskant i wtedy ewentualnie krytykujcie. Wiem, że część jest na "nie", bo nie wiedzą na dobrą sprawę kim jest Kazek Moskal, a część jest zła, bo nie jest on anonimowym Holendrem (kto słyszał o Maaskancie przed zatrudnieniem go w Wiśle ręka do góry), ale pokażcie, że jesteście kibicami Wisły i, jeśli nie wspierajcie, to przynajmniej w milczeniu obserwujcie dalszy rozwój wydarzeń. Zamiast wiecznie narzekać i podcinać komuś skrzydła.
Jest różnica, bo Kazek naszym trenerem już był. Podobnie jak inny strażak, Kulawik. Więc jakieś podstawy do Jego oceny są.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."