tedyy napisał(a):

Niektóre nasze zawodniki to nie powinny mieć prawa wypowiadania się w mediach
cyt
Może to będzie dziwne, ale uważam, że najlepszą grę pokazaliśmy ze Śląskiem we Wrocławiu.
Przegraliśmy, ale dla mnie graliśmy najlepiej za trenera Maaskanta. Taki właśnie styl powinniśmy preferować. Długo utrzymywaliśmy się przy piłce z tak mocnym rywalem jak Śląsk. Zabrakło tylko skuteczności.
Otóż panie Tomaszu - utrzymywaliście się bo Śląsk odpuścił walkę w środku pola i skupił się na 'autobusie' w obrębie własnego pola karnego.To nie była żadna Wasza świetna taktyka tylko świetna taktyka Śląska bo z tego utrzymywania się, jeśli dobrze pamiętam - nie wynikła nawet 1 dobra okazja na strzelenie gola.
To jest taki absurd jak by np Xavi stwierdził że najlepszym meczem Barcy był ten słynny rewanż z Interem, gdzie wymienili nie 300 a 600 podań a 'zabrakło tylko skuteczności'