FraMat napisał(a):

Kaziu Moskal odczuje z pewnością poparcie w swoim pierwszym meczu w roli trenera.
A może on tez weźmie udział w proteście i wyjdzie w 70 minucie?

ps.
Może jednak nie dyskutujmy o tym w temacie meczowym?
|
Myślę, że przed 70 minutą to poparcie Kaziu odczuje i to nie raz.