Worcester napisał(a):

Myślę, że już niedługo.
Histeria w mediach zrozumiała - słabość policji w starciu z niewielkimi grupkami gówniarzy pokazała im, że siłą się tego syfu nie utrzyma. Kiedy zaczną się poważne protesty społeczne - a że zaczną się to pewne - wiadomo kto dostanie po ryju "przy okazji". Ci od "propagandy sukcesu". I mam obawy, że wtedy nie skończy się na jednym samochodzie.