Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#453
Stary 15.11.2011, 00:02
Worcester napisał(a):Wyświetl post
Jeśli już jesteśmy przy czerwonej hołocie. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zamiarów tych ludzi, miłego czytania:

http://blog.rp.pl/zychowicz/2011/11/11/187/
Myślę, że już niedługo.

Histeria w mediach zrozumiała - słabość policji w starciu z niewielkimi grupkami gówniarzy pokazała im, że siłą się tego syfu nie utrzyma. Kiedy zaczną się poważne protesty społeczne - a że zaczną się to pewne - wiadomo kto dostanie po ryju "przy okazji". Ci od "propagandy sukcesu". I mam obawy, że wtedy nie skończy się na jednym samochodzie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując