someonewisp napisał(a):

Jakoś nowy FM nie przypadł mi do gust. Ta gra jest za ŁATWA. Skoro gram tym samym składem bez ŻADNYCH transferów (mowa o Wiśle), wygrywam z Milanem 3:2 i rozwalam Bazyle jak chce w LM a w lidze wszystkie mecze wygrane a jest dopiero 15 kolejka... Coś tu jest chyba nie tak - to jest pierwszy FM od 2005 roku u którego nie wystąpił u mnie syndrom "jeszcze jednego meczu".
Gra jest tak łatwa, że można słabym Blyth Spartans sezon w sezon awansować do Championship nie wydając prawie, że nic na transfery...
ps. Czy u was też padają zbyt często takie wyniki jak 7:1, 5:4, 4:2 itd.? Takie hokejówki to był jeden z powodów dla których ta gra mnie po prostu odpycha...
|
A właśnie sobie zainstalowałem i teraz nawet nie wiem czy mam ochotę w to zagrać

Napisz mi jedno - korzystasz z jakiś gotowych taktyk czy sam wszystko ustawiasz po swojemu?