Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#15506
Stary 14.11.2011, 22:10
qchar90 napisał(a):Wyświetl post
jak ja czytam ze my z Brudem (chlopak ktory ma 22 lat, zadnego doswiadczenie w doroslym futbolu, caly czas sie kisi w ME) Burliga czy co teraz pisza o tym chlopaku z pierwszej ligi Swierczoku mamy cos zdobywac to smiac mi sie chce
w 1 lidze wielu takich swietnych snajperow bylo, np.Chrapek, Nwagou (wyjechal do Cotbbus i kisi sie na trybunach)

jestem za wychowankiem, ale niech bedzie bardzo dobry ale nie bo Legia ma to my tez musimy miec
byl juz taki Kowalski, teraz nie wiem dlaczego Brud czy Burliga ma nas zbawic
A nie chce ci się śmiać z tego, że mamy coś zdobywać z takimi obrońcami jak Lamey czy Jaliens? Burliga dostał szansę od Fornalika w Ruchu i prezentuje się co najmniej przyzwoicie w drużynie, która na obecną chwilę jest wyżej w tabeli od nas. Czekaj i Brud moim zdaniem też zasługują na wprowadzanie ich do pierwszego składu.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując