|
jak ja czytam ze my z Brudem (chlopak ktory ma 22 lat, zadnego doswiadczenie w doroslym futbolu, caly czas sie kisi w ME) Burliga czy co teraz pisza o tym chlopaku z pierwszej ligi Swierczoku mamy cos zdobywac to smiac mi sie chce
w 1 lidze wielu takich swietnych snajperow bylo, np.Chrapek, Nwagou (wyjechal do Cotbbus i kisi sie na trybunach)
jestem za wychowankiem, ale niech bedzie bardzo dobry ale nie bo Legia ma to my tez musimy miec
byl juz taki Kowalski, teraz nie wiem dlaczego Brud czy Burliga ma nas zbawic
|