Wyświetl pojedynczy post
arrosmay
Senior Member
 
 
Od: 03.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8128
Stary 14.11.2011, 18:48
adam_09 napisał(a):Wyświetl post
Z tego co pamiętam to Dan bardzo sobie chwalił pracę z Brożkami. Przynajmniej tak mi się kojarzy jakiś wywiad.
Dan mówił, że jakby mógł ściągnąć kogoś z Wisły to byliby to Brożkowie i Cleber, ale to było z 3 lata temu.
Odpowiedz cytując