Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8126
Stary 14.11.2011, 18:26
PhantomRanger napisał(a):Wyświetl post
Ja akurat wierze w to co mówi Brud. Przecież to jest niemożliwe, że gdyby te stałe fragmenty trenowali to traciliby tak łatwo bramki. One były naszym mankamentem już w rundzie wiosennej. Na jesień praktycznie w każdym meczu traciliśmy bramkę ze stałych fragmentów.



Nie trudno się z tym nie zgodzić. Co prawda styl za Petrescu także był defensywny, jednak miękko-fajowcy [Błaszczykowski, Baszczyński i Brożki] płakali po treningach, mimo że były one jedynie przystawką tego co jest na zachodzie.
Z tego co pamiętam to Dan bardzo sobie chwalił pracę z Brożkami. Przynajmniej tak mi się kojarzy jakiś wywiad.
Odpowiedz cytując