FraMat napisał(a):

Fornalik pracował już w Wiśle jako II trener.
A tak poza tym... Jakie osiągnięcia przemawiają za tym, by był pierwszym trenerem? jak wizja futbolu? jakie doświadczenia europejskie?
I najważniejsze: jaki ewentualny wpływ na kształtowanie polityki sportowej Wisły?
Ze powie Cupiałowi: bedę stawiał na mlodych, polskich, nieopierzonych piłkarzy i uczył ich abc futbolu, techniki i taktyki?
Zejdźcie na ziemię.
|
To ty zejdz na ziemię. Jose Mourinho do nas nie przyjdzie. A jak to dalej będzie szło w tym kierunku co idzie to jedyne co w Wiśle zostanie Polskiego to nazwa i lokacja. Ma słabych zawodników, zero pieniędzy na transfery, a utrzymuje się wysoko. To co by było gdyby miał lepszych zawodników i więcej kasy na transfery ? I nie uwierzę zakładając hipotetycznie, że gdyby trenerem był Fornalik nie doszli by do nas młodzi Polacy... Dla mnie jest to ważne, i chcę żeby było ich coraz więcej.