|
Fornalik pracował już w Wiśle jako II trener.
A tak poza tym... Jakie osiągnięcia przemawiają za tym, by był pierwszym trenerem? jak wizja futbolu? jakie doświadczenia europejskie?
I najważniejsze: jaki ewentualny wpływ na kształtowanie polityki sportowej Wisły?
Ze powie Cupiałowi: bedę stawiał na mlodych, polskich, nieopierzonych piłkarzy i uczył ich abc futbolu, techniki i taktyki?
Zejdźcie na ziemię.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|